İlke Sürücü Kursu

Hakkımızda

     
            2005 yılında Ali Naki ÖZTÜRK ve Fazıl AŞANOĞLU tarafından Çorum Merkez Bahçelievler Şenyurt 9. Sokak No:6 da İLKE Sürücü Kursu adıyla sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
           Sürücü Kursu sektöründe kalite;eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağini mutlaka belirlemesi birinci koşuldur.Bu sebeple İLKE Sürücü Kursu Eğitim Kurumları’nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye,adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.
 
          Kalite yönetim sistemi iışığında belirlenen kalite politakımıza bağlı olarak da İLKE Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına,tüm bilgi birikim ve deneyimini,şubelesme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.
 
MİSYONUMUZ
 
Sürücü eğitimini ulastigi en üst düzeyde, kaliteli bir yapi içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak,
 
Sürücü egitimi alanindaki akademik çalismalara ve bilimsel arastirmalara olanak saglayarak, sürüs ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamalarin gelistirilmesini desteklemek
 
4 Adet Son Model Egitim araçlarimiz 1 Otobüs 1 Motosiklet ve 12 kisilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek ,sürücü adayınınn yetişmesine katkıda bulunmak
 
VİZYONUMUZ
 
Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karsilamak ve kazasiz bir yasam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük egitimlerini saglayarak,bu amaç dogrultusunda, egitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayali ve standart olarak sizler ile paylasmayi hedefliyoruz.
 
Sürücü adaylarimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettigimiz sonuçlari, sundugumuz egitim hizmetlerini gelistirmekte kullanacagiz.
 
Egitime olanak saglayan çalisma ortamiyla, her zaman en iyilerin yetistigi, çalistigi ve tercih ettigi kurum olacagiz.
Çagdas altyapimiz ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinligini,kalitesini ve verimliligini arttirabilmek için sürekli çalisacagiz.
 
Uluslararasi kabul görmüs standartlari, yöntem ve uygulamalari gelistirmeyi ve her zaman farklilik yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacagiz…
                                                                                                                                    
İLKE SÜRÜCÜ KURSU YÖNETİMİ